forte pharma
Home » Nasza wizja

CHCĘ SCHUDNĄĆ

ALE NIE WIEM OD CZEGO ZACZĄĆ?

Przedstawiamy kilka kroków do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

odchudzanie cel

CEL Określmy cel naszego odchudzania - ile kg chcemy zrzucić oraz optymalny czas na pozbycie się nadmiaru kilogramów (zalecana utrata kilogramów to około 0,5-1kg/tygodniowo).

odchudzanie cel
odchudzanie motywacja

MOTYWACJA Zbadajmy swój poziom motywacji, dlaczego właściwie chcemy schudnąć. Zmotywować może nas np. efekt wizualny, dobre samopoczucie czy zdrowie.

odchudzanie motywacja
odchudzanie nawyki
NAWYKI Przyjrzymy się naszym nawykom i jasno określmy, jak zmienimy je na zdrowsze. Nie stawiajmy sobie celów ponad nasze siły, zacznijmy od mniejszych, ale jakże ważnych zmian jak np. jedzenie warzyw do każdego posiłku.
odchudzanie nawyki
odchudzanie aktywnosc fizyczna
AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA Systematyczna aktywność fizyczna to podstawa! Zaplanuj aktywność, która będzie wspierać Twój proces odchudzania. Pamiętaj, że nie muszą to być forsowne treningi, wystarczy dynamiczny spacer czy jazda na rowerze.
odchudzanie aktywność
odchudzanie przygotowanie

PRZYGOTOWANIE Zadbajmy o suplementację już na etapie przygotowywania organizmu do odchudzania, wybierając preparaty o działaniu detoksykującym i eliminującym nadmiar wody z organizmu. Za to podczas samej redukcji, ważne będą suplementy spalające nadmiar tkanki tłuszczowej oraz takie, które zapewnią prawidłowe trawienie i zapobiegną gromadzeniu wody w organizmie.

odchudzanie przygotowanie

Odchudzanie z Forte Pharma. Skuteczne wsparcie odchudzania.

Na rynku mamy dziesiątki środków odchudzających, ale jak wybrać ten skuteczny? Warto samemu zwrócić uwagę na skład, bądź poprosić o pomoc np. farmaceutę, czy trenera. Wybierajmy preparaty jak najbardziej naturalne, o dużej zawartości minerałów i witamin. Dobry preparat odchudzający to taki, który posiada potwierdzone badaniami klinicznymi działanie odchudzające. Przykładem jest XTRASLIM 700, w którym zawarliśmy unikalny skład 4 ekstraktów roślinnych: wakame, kurkuma, czarna porzeczka, konjak. Wybraliśmy je ze względu na ich działanie odchudzające. Skład został dodatkowo wzbogacony o witaminy i minerały, które wpływają na nasz metabolizm. Unikalność składu pozwala na spalanie aż do 700 kcal dziennie.

Jak skutecznie pozbyć się nadmiaru wody z organizmu?

Sięgając po tego typu preparaty, warto zwrócić uwagę, czy oprócz składników oczyszczających, posiadają one substancje, które zabezpieczą nas przed utratą niezbędnych minerałów i witamin. Drenaż odchudzający TURBO DRAIN, świetnie sprawdza się w tej roli, poprzez wsparcie w optymalizacji efektów odchudzania. Wykorzystanie zielonej herbaty i wiązówki błotnej przyczynia się do usunięcia nadmiaru wody i oczyszczenia organizmu z toksyn. Zawiera się w nim również bogaty w minerały i mikroelementy kompleks Phytotrio.

Ogranicz ilość spożywanych kalorii aby uniknąć efektu jo-jo.

Jeśli będziemy utrzymywać odpowiednie tempo spadku masy ciała podczas diety, unikniemy „efektu jojo”. Ponadto wypracowane zdrowe nawyki pozostaną z nami na dłużej. Po osiągnięciu wymarzonej masy ciała, powinniśmy pozostawać na „zerowym bilansie energetycznym” (ilość spożytych kalorii musi równać się ilości kalorii spalonych w ciągu dnia). Jeśli jakiegoś dnia zjemy więcej, nie musimy panikować. Wystarczy w następnych dniach ograniczyć nieco przyjmowane kalorie. Pomocny w takich sytuacjach może być preparat CALORIE LIGHT, który wspiera nas przy zbyt obfitych posiłkach, pozwalając na bezstresowy powrót do normalności.

forte pharma

KOMPLETNY PROGRAM WSPIERAJĄCY ODCHUDZANIE Z FORTÉ PHARMA

ETAP 1

PRZYGOTOWANIE DO ODCHUDZANIA
10 dniowy program oczyszczania.

turborain brzoskwiniowy forte pharma

DRENAŻ ODCHUDZAJĄCY, KTÓRY POMAGA ZOPTYMALIZOWAĆ EFEKTY ODCHUDZANIA.  ELIMINACJA NADMIARU WODY  I OCZYSZCZENIE Z TOKSYN. 

 • 50% wzrost eliminacji wody, działanie potwierdzone naukowo,
 • spalanie tłuszczu i reminalizacja organizmu,
 • skuteczność i przyjemność z odchudzania, 

ETAP 2

ODCHUDZANIE
Intensywne spalanie tłuszczu.

xtraslim

SPALANIE TŁUSZCZU, 
REDUKCJA MASY CIAŁA.
 

 • unikalne składniki, o działaniu potwierdzonym naukowo
 • 4 naturalne składniki znane ze skuteczności w odchudzaniu
 • 1 miesiąc stosowania 

ETAP 3

OPTYMALIZACJA
Kontrola masy ciała po odchudzaniu 
i w trakcie.

calorie light forte pharma

WSPARCIE PRZY OBFITYM POSIŁKU. 

 • 100% składników aktywnych pochodzenia naturalnego
 • opatentowany kompleks Fibrocaptol® o działaniu potwierdzonym naukowo
 • idealny do okazjonalnego stosowania 

DODATKOWE

CELOWANE
DZIAŁANIE
Wzmocnienie procesu odchudzania.

forte pharma dodatkowe

UŁATWIA ELIMINACJE WODY. 

 • wspomaga eliminację wody z organizmu, oczyszcza z toksyn 

SMUKŁA SYLWETKA. 

 • płaski brzuch poprzez ograniczenie wzdęć i poprawę trawienia
menu-circle
KUP TERAZ