forte pharma
Home » Nasze produkty » Forte Digest Prawidłowa Praca Jelit

Forte Digest Prawidłowa praca jelit

suplement diety

Współczesne tempo życia, stres i niezrównoważona dieta to czynniki, które mogą spowolnić proces trawienny i przyczynić się do spowolnienia pracy jelit.
Forte Digest PRAWIDŁOWA PRACA JELIT suplement diety z unikalna formuła, która wspomaga pasaż jelitowy i wspiera lepsza wydajność jelit. Jego formuła składa się z 8 ekstraktów roślinnych i owoców,
w tym malwy, która pomaga w promowaniu dobrego pasażu jelitowego(1). Dodatkowo malwa, śliwka, figa, kminek i ispaghul są połączone z kompleksem ACTIFIBRES, stanowiącym bogate źródło naturalnego błonnika z owsa, jęczmienia i pszenicy.

GDZIE KUPIĆ

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ Forte Digest Prawidłowa praca jelit?

  • SKUTECZNA, 100% NATURALNA formuła
  • Zawiera KOMPLETNĄ Formułę: Synergicznie działające składniki: osiem roślin i owoców w tym KOMPLEKS ACTIFIBRE (trzy ziarna)
  • WYSOKA ZAWARTOŚĆ BŁONNIKA
  • Wspomaga pasaż jelitowy
  • Wspiera lepszą wydajność jelit

DLA KOGO?

Dla osób, które mają problem z właściwą pracą jelit.

SKŁADNIKI NASZEGO PRODUKTU

Śliwka suszona

Powszechnie znana ze wsparcia pracy jelit.

Figa

Pomaga utrzymać zdrową równowagę mikrobiomu jelitowego.

Malwa

Pomaga utrzymać optymalny komfort trawienny.
ZAWARTOSC SKŁADNIKÓW W DZIENNEJ PORCJI (3 TABLETKI): Błonnik owsiany (Avena sativa L.) 546 mg, wyciąg z malwy (Malva sylvestris L.) 225 mg (odpowiada 900 mg równoważnika roślinnego), sproszkowany sok ze śliwy (Prunus domestica L.) 150 mg, sproszkowany ispaghul (Plantago ovata Forssk.) 75 mg, wyciąg z kminku (Carum carvi L.) 75 mg (odpowiada 300 mg równoważnika roślinnego), wyciąg z figi (Ficus carica L.) 60 mg (odpowiada 240 mg równoważnika roślinnego), wyciąg z jęczmienia (Hordeum vulgara) 51 mg (odpowiada 102 mg równoważnika roślinnego), wyciąg z pszenicy (Triticum aestivum L.) 25,5 mg (odpowiada 102 mg równoważnika roślinnego).

JAK STOSOWAĆ?

Stosować 1 do 3 tabletek dziennie, wieczorem, popijając dużą szklanką wody (200 ml).

DODATKOWE INFORMACJE

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy stosować przy stwierdzeniu nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Produkt przeciwwskazany u kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz u dzieci poniżej 12 roku życia bez uprzedniej konsultacji medycznej. Nie zaleca się długotrwałego stosowania, produkt może mieć działanie przeczyszczające.

menu-circle
KUP TERAZ